10440 - LEGO DUPLO - Balansujące drzewko
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
⭐10440 - LEGO DUPLO - Balansujące Drzewko⭐

Balansujące Drzewko
✅Urozmaić zabawę malucha dzięki zabawce edukacyjnej Balansujące drzewko (10440).
✅Zestaw dla dzieci w wieku od 18 miesięcy z domkiem na drzewie i sówkami zachęca do niekończącej się zabawy i nauki oraz rozwijania umiejętności.
✅Ten zestaw dla przedszkolaków rozwija umiejętności rozwiązywania problemów i cierpliwość podczas układania elementów na sobie tak, aby drzewko balansowało.
✅Mali miłośnicy zwierząt będą zachwyceni dodatkowymi klockami, dzięki którym można równoważyć drzewko, a także figurkami sów LEGO® DUPLO® do zabawy.
Zabawka rozwijająca umiejętności budowania
✅Zabawki LEGO® DUPLO® zostały stworzone, aby wspierać rozwój maluchów, pomagając im uczyć się poprzez zabawę
Wymiary:
➡️Ten 27-elementowy zestaw zawiera domek na drzewie, który w najwyższej konfiguracji ma 28 cm wysokości, 31 cm szerokości i 9 cm głębokości


Prezent dla maluchów
✅Ten zestaw LEGO® DUPLO® to świetny pomysł na prezent na urodziny, święta lub Wielkanoc dla dzieci w wieku od 18 miesięcy, które uwielbiają zwierzątka i kolorowe, dynamiczne zabawki
Zabawka z ptaszkami dla dzieci
➡️Zestaw zawiera dwie figurki sów, dwa otwierane jajka i domek na drzewie z oknem na zawiasie


Zabawka do układania elementów i ćwiczenia równowagi
✅Dzieci rozwijają umiejętności rozwiązywania problemów, budując domek na drzewie i utrzymując jego równowagę, a także dopasowując kolorystycznie sowy do jajek
Ciekawe wyzwanie
➡️Dzieci ćwiczą cierpliwość, próbując utrzymać drzewko prosto.


Poznawanie dnia i nocy
✅W dzień sowy śpią, a w nocy się bawią.
Trening dla małych rączek
➡️Żeby otworzyć jajka, dzieci muszą skoordynować ruchy.



Dane techniczne
| Liczba elementów | 27 |
| Bohater / Bajka | brak |
| GPSR - Kraj: | Polska |
| Wiek dziecka | 18 m + |
| Numer produktu | 10440 |
| GPSR - Adres | ul. Wołoska 22A |
| Płeć | chłopcy|dziewczynki|unisex |
| Nazwa zestawu | Lego Duplo - Balansujące Drzewko - 10440 |
| GPSR - Kod pocztowy | 02-675 |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE|FSC |
| GPSR - Producent: | LEGO Polska Sp. Z o. o |
| GPSR - E-mail | kontakt@lego.com |
| Seria | Pierwszy zestaw |
| GPSR - Adres: | ul. Wołoska 22A |
| GPSR - Kraj | Polska |
| Stan | Nowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.58 |
| GPSR - Kod pocztowy: | 02-675 |
| GPSR - Miasto | Warszawa |
| EAN | 5702017815541 |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej|Ta zabawka nie zapewnia ochrony |
| GPSR - Miasto: | Warszawa |
| GPSR - Producent | LEGO Polska Sp. Z o. o. |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Minimalny wiek dziecka | 1 |
| GPSR - E-mail: | kontakt@lego.com |