10446 - LEGO DUPLO - Rodziny dzikich zwierząt 3 w 1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
⭐10446 - LEGO DUPLO - Rodziny dzikich zwierząt 3 w 1⭐

Rodziny dzikich zwierząt 3 w 1
✅Szukasz prezentu dla dziecka w wieku przedszkolnym, które uwielbia zwierzątka?
✅Dzięki zestawowi Rodziny dzikich zwierząt 3 w 1 (10446) maluchy wyruszą w podróż dookoła świata. Ta zabawka jest pełna funkcji edukacyjnych i zawiera 10 figurek zwierząt LEGO® DUPLO®.
✅Ten zestaw przedstawia scenkę z sawanny, gdzie tygrysica i tygrysiątko jedzą kość, a następnie bawią się na skałach, podczas gdy słoń prowadzi swoje młode do wodospadu.
✅Maluchy wykorzystują umiejętności motoryczne, przyczepiając małe zwierzątko do ogona dorosłego słonia.
✅Na plaży żółwie składają jaja, a w lesie panda i jej młode bawią się pod kwitnącą wiśnią, podczas gdy urocze jelenie pasą się na polanie.
Szczęśliwe serca i kreatywne umysły
✅Dzięki uroczym figurkom zwierząt, rozpoznawalnym sytuacjom i różnorodnym postaciom z życia codziennego zestawy LEGO® DUPLO® pomagają maluchom zrozumieć otaczający je świat
Wymiary:
➡️Ten 92-elementowy zestaw zawiera środowiska ze zwierzątkami, a scenka z sawanną ma 20 cm wysokości, 34 cm szerokości i 22 cm głębokości


Pomysł naprezent urodzinowy dla maluchów
✅Podaruj małym miłośnikom zwierząt w wieku od dwóch lat ten pełen funkcji zestaw na specjalną okazję lub święta
Zabawka z 10 dzikimi zwierzętami LEGO® DUPLO® do kreatywnego wymyślania historii
➡️Zawiera figurki tygrysa, słonia, jelenia i pandy z młodymi, a także dwie figurki żółwi


Za mną!
✅Słoniątko można przyczepić trąbą do dorosłego słonia.
Poznawanie świata
➡️Każdy z pięciu gatunków zwierząt żyje w innym środowisku.


Mnóstwo uroczych szczegółów
✅Lwica przynosi swojemu lwiątku smaczną kość.


Dane techniczne
| Liczba elementów | 92 |
| Bohater / Bajka | brak |
| GPSR - Kraj: | Polska |
| Wiek dziecka | 2 lata + |
| Numer produktu | 10446 |
| GPSR - Adres | ul. Wołoska 22A |
| Płeć | chłopcy|dziewczynki|unisex |
| Nazwa zestawu | LEGO DUPLO - Rodziny Dzikich Zwierząt 3 W 1 - 10446 |
| GPSR - Kod pocztowy | 02-675 |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE|FSC |
| GPSR - Producent: | LEGO Polska Sp. Z o. o |
| GPSR - E-mail | kontakt@lego.com |
| Seria | Dookoła świata |
| GPSR - Adres: | ul. Wołoska 22A |
| GPSR - Kraj | Polska |
| Stan | Nowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.7 |
| GPSR - Kod pocztowy: | 02-675 |
| GPSR - Miasto | Warszawa |
| EAN | 5702017815558 |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej|Ta zabawka nie zapewnia ochrony |
| GPSR - Miasto: | Warszawa |
| GPSR - Producent | LEGO Polska Sp. Z o. o. |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Minimalny wiek dziecka | 2 |
| GPSR - E-mail: | kontakt@lego.com |