10460 - LEGO DUPLO - Zielona płytka konstrukcyjna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
⭐10460 - LEGO DUPLO - Zielona płytka konstrukcyjna⭐

Zielona płytka konstrukcyjna
✅LEGO® DUPLO® Zielona płytka konstrukcyjna (10460) to idealna podstawa dla dzieci w wieku od 18 miesięcy, które mogą na niej budować, bawić się swoimi wspaniałymi modelami i pokazywać je innym.
✅Zielona płytka konstrukcyjna w rozmiarze 16x16 wypustki jest kwadratem o boku 25 cm.
✅To doskonała propozycja dla początkujących budowniczych. Płytka bez trudu utrzyma klocki pod każdym kątem (nawet do góry nogami!).
✅Taka zabawka otwiera przed dziećmi mnóstwo możliwości twórczej zabawy — może stać się trawiastym ogrodem lub egzotyczną dżunglą, stromym górskim zboczem lub wspaniałą latającą machiną.
✅Po zakończonym budowaniu solidna płytka pozwala dzieciom przenieść i ustawić na półce wszystkie kreatywne modele i nie martwić się, że się rozpadną.
✅Dzięki ciekawym zabawkom LEGO DUPLO rodzice mogą uczestniczyć w każdym etapie rozwoju swoich maluchów i zachęcać dzieci do swobodnej zabawy, wyrażania emocji i nabierania pewności siebie.
Nauka poprzez zabawę
✅Wszystkie zabawki konstrukcyjne LEGO® DUPLO® zostały zaprojektowane przez ekspertów, aby wspierać rozwój społeczny i emocjonalny, zapewniając maluchom wspaniały początek życiowej przygody
Wymiary:
➡️LEGO® DUPLO® Zielona płytka konstrukcyjna o bokach długości 25 cm doskonale nadaje się do kreatywnego budowania, przenoszenia modeli i ustawiania ich na półce


Zielona płytka konstrukcyjna LEGO® DUPLO®
✅Solidna, kwadratowa płytka o wymiarach 16x16 wypustki w klasycznym zielonym kolorze ma setki równo ułożonych wypustek, które zapewniają doskonałą przyczepność wszystkich kreatywnych modeli
Trening zręczności
➡️Dzięki zestawom LEGO® DUPLO® dzieci rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową.


Wyobraźnia pracuje
✅Zestaw ma funkcje, które zachęcą maluchy do kreatywnej zabawy.
Więcej emocji podczas zabawy
➡️Dzieci mogą bawić się jeszcze lepiej dzięki uroczym postaciom.


Kolebka wielkich pomysłów
✅Płytka stanowi bazę, na której maluchy budują swoje modele.
Trening dla małych rączek
➡️Układanie klocków na wypustkach rozwija koordynację wzrokowo-ruchową.


Płytka bez trudu utrzyma klocki
✅Pod dowolnym kątem – nawet te przechylone!


Dane techniczne
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej|Ta zabawka nie zapewnia ochrony |
| GPSR - Miasto: | Warszawa |
| GPSR - Producent | LEGO Polska Sp. Z o. o. |
| EAN | 5702017783192 |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Minimalny wiek dziecka | 1 |
| GPSR - E-mail: | kontakt@lego.com |
| Liczba elementów | 1 |
| Bohater / Bajka | brak |
| GPSR - Kraj: | Polska |
| Wiek dziecka | 18 m + |
| Numer produktu | 10460 |
| GPSR - Adres | ul. Wołoska 22A |
| Płeć | chłopcy|dziewczynki|unisex |
| Nazwa zestawu | LEGO DUPLO - Zielona Płytka Konstrukcyjna - 10460 |
| GPSR - Kod pocztowy | 02-675 |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE|FSC |
| GPSR - Producent: | LEGO Polska Sp. Z o. o |
| GPSR - E-mail | kontakt@lego.com |
| Seria | Płytki budowlane |
| GPSR - Adres: | ul. Wołoska 22A |
| GPSR - Kraj | Polska |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.14 |
| GPSR - Kod pocztowy: | 02-675 |
| GPSR - Miasto | Warszawa |
| Stan | Nowy |