Adapter Bluetooth BLITZWOLF BT05 Bluetooth 5.2 aptX
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Transmiter / Odbiornik Bluetooth 5.2 BlitzMax BT05, aptX
Transmiter/odbiornik BT05 cechuje się szeroką kompatybilnością i zapewnia stabilną transmisję. Obsługuje 2 tryby pracy – TX oraz RX i może się połączyć z dwoma parami słuchawek jednocześnie, a dzięki akumulatorowi o pojemności 250 mAh jego czas pracy sięga nawet 20 godzin na jednym naładowaniu. Co więcej, łącze Bluetooth 5.2 gwarantuje stabilną transmisję na odległość do 10 m.
Niezawodne połączenie
Za szybką i stabilną transmisję odpowiada chipset Bluetooth 5.2, w który wyposażono BT05. Transmiter/odbiornik Blitzwolf obsługuje protokoły nadawania i odbioru A2DP i AVRCP. W efekcie cieszyć się będziesz sygnałem bez opóźnień. Teraz możesz bez przeszkód słuchać ulubionych utworów w jakości Hi-Fi, oglądać filmy i grać w gry.
2 tryby pracy
BT05 doskonale sprawdzi się zarówno jako transmiter, jak i odbiornik. Tryb TX pozwala na przekazywanie sygnału audio z urządzeń, które nie są wyposażone w nadajnik Bluetooth, takich jak radio czy MP3 do na przykład bezprzewodowych słuchawek Bluetooth. Z kolei w trybie RX możesz między innymi odtwarzać piosenki z telefonu na dodatkowym wzmacniaczu. Poszerz zakres możliwości swojego sprzętu z Blitzwolf!
Szeroka kompatybilność
Zastanawiasz się, czy BT05 będzie kompatybilny z Twoim sprzętem? Produkt wyposażony został w port AUX. Dodatkowo posiada kabel audio 3,5mm AUX. W efekcie może spełnić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie połączeń i doskonale sprawi się w przypadku różnych urządzeń. Możliwości jest naprawdę wiele!
Dodatkowe atuty
BT05 obsługuje podwójne parowanie, dzięki czemu może łączyć 2 bezprzewodowe urządzenia audio lub odbiorniki jednocześnie. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Co więcej, może automatycznie połączyć się z wcześniej sparowanym urządzeniem. Produkt posiada też wbudowany mikrofon, dzięki czemu za pomocą jednego przycisku możesz odebrać przychodzące połączenie.
Długi czas pracy
Transmiter/odbiornik BT05 wyposażony został w wydajny akumulator o pojemności 250 mAh. W efekcie jedno ładowanie wystarcza, aby urządzenie mogło pracować przez nawet 20 godzin w trybie RX lub 12 godzin w trybie TX.
W zestawie:
- Transmiter/Odbiornik x1
- Kabel audio 3,5 mm x1
- Kabel ładujący USB x1
- Instrukcja obsługi x1
| Producent | BlitzWolf |
|---|---|
| Model | BT05 |
| Funkcja | Nadajnik i odbiornik |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Zasięg Bluetooth | do 10 m |
| Kodeki audio | AAC, SBC,aptX/AD/HD/LL |
| Obsługiwane protokoły | RX: A2DP, AVRCP; TX: A2DP |
| Pojemność akumulatora | 250 mAh |
| Czas odtwarzania | 20 h (RX),12 h (TX) |
| Czas ładowania | około 2 godzin |
| Wyjście | DC 5V/0.5A |
| Port ładowania | USB-C |
| Wejścia/wyjścia | Port audio stereo 3,5 mm |
| Kompatybilność | telefony i tablety (system Android / IOS) oraz inne urządzenia audio z interfejsem wejściowym audio |
Dane techniczne
| Box height | 1,00 |
| Mail producenta | support@blitzwolf.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Blitzwolf |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/blitzwolf/5905316145214 |
| Box length | 14,00 |
| Kraj producenta | GB |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Vishtec Ltd |
| Kolejna dostawa | 08.04.2026 |
| Gross weight | 85 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/blitzwolf/5905316145214 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | compliance@vish-tec.com |
| Wejścia | Mini Jack 3.5mm, USB-C |
| HS Code | 8517620000 |
| Miasto producenta | British Virgin Islands |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | BG |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_bluetooth_adapters.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Tortola |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Plovdiv |
| Net weight | 65 |
| Ulica producenta | Palm Grove |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 4002 |
| Ilość w kartonie | 150 szt. |
| Kod producenta | Blitzwolf |
| Numer producenta | Box 438 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Liuben Karavelov 2 |
| Box width | 10,50 |
| Podnumer producenta | / |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 3rd floor office 5 |