Adapter audio UGREEN CM279 BT 5.0 aptX (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik Ugreen
Odbiornik Bluetooth posiada wbudowany mikrofon, który umożliwia bezpieczne prowadzenie rozmów podczas jazdy. Odbieraj i rozmawiaj przez telefon bez obaw o swoje życie i portfel. Urządzenie pozwala również na podłączenie do niego 2 telefonów na raz.
Wysoka jakość dźwięku
Urządzenie zostało wyposażone w kodek Qualcomm aptX, który zapewnia niskie opóźnienie, dzięki czemu w pełni synchronizuje ze sobą audio oraz wideo.
Automatyczne parowanie
Po uruchomieniu odbiornika smartfon automatycznie wyszukuje ostatnio sparowane urządzenie i łączy się z nim. Dzięki czemu wystarczy, że przed wejściem do samochodu włączymy w telefonie Bluetooth, a bez dodatkowych zabiegów odbiornik automatycznie się z nim sparuje.
Wydłużony czas czuwania
Urządzenie posiada wbudowany akumulator, dzięki możesz je podłączyć nie tylko do radia w samochodzie, ale także do słuchawek i innych urządzeń. Akumulator pozwala na odtwarzanie muzyki przez 9 godzin, natomiast w trybie czuwania jest w stanie funkcjonować przez 300 godzin. Czas ładowania urządzenia to ok. 2 godzin.
Najnowsza technologia
Chip QCC30088 umożliwia transmisję Bluetooth 5.0 i zapewnia stabilniejszą i szybszą transmisję danych oraz niższe zużycie energii. Dzięki tej technologii możesz słuchać muzyki nawet do 10 metrów od źródła transmisji.
Szeroka kompatybilność
Urządzenie jest kompatybilne z głośnikami, słuchawkami, wzmacniaczami, odtwarzaczami mp3, telefonami/tabletami, amazon echo dot oraz z laptopami.
Kompaktowa budowa
Transmiter jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu zapewnia możliwość podłączenia go do szerokiej gamy urządzeń.
| Producent | UGREEN |
| Model | CM279 |
| Kod produktu | 70304 |
| Materiał | ABS + Aluminium |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Czas odtwarzania muzyki | 9 godz |
| Czas czuwania | 300 godz |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Częstotliwość | 20Hz - 20kHz |
| Pojemność baterii | 180mAh, 3.7V |
| Wyjście mocy | 28mW RL=16Ω |
| Napięcie ładowania | 5,25V |
| Interfejs | 3,5mm jack AUX |
| SNR | >90dB |
| Mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -38dB |
| Zasięg | 10 m |
| Kompatybilność | Uniwersalny, urządzenia z łączeniem bluetooth |
Dane techniczne
| HS Code | 8517620000 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_bluetooth_adapters.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 80 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 92 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |
| Box width | 2,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Wejścia | Mini Jack 3.5mm |
| Box height | 16,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Box length | 9,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Gross weight | 90 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303873043 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |