Akumulator DJI Avata 2 2150mAh
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator bateria DJI Avata 2
Zapewnia ok. 23-minutowy czas lotu. Przygotuj się na wciągający lot z kilkoma dodatkowymi bateriami, aby swobodnie i pewnie tworzyć swoje materiały FPV.
W zestawie
- Inteligentny akumulator DJI Avata 2 ×1
| Pojemność | 2150 mAh |
|---|---|
| Waga | Ok. 145 g |
| Standardowe napięcie | 14,76 V |
| Maksymalne napięcie ładowania | 17 V |
| Typ baterii | Li-ion |
| Energia | 31,7 Wh@0.5C |
| Temperatura ładowania | 5° do 40° C (41° do 104° F) |
| Kompatybilność | DJI Avata 2 |
Dane techniczne
| Net weight | 180 |
| Numer producenta | 2992 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 2992 |
| Kod producenta | DJI |
| Kod osoby odpowiedzialnej | DJI |
| Typ produktu | Akumulatory |
| Ilość w kartonie | 40 szt. |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | DJI Europe B.V. |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
| Box width | 5,50 |
| Mail producenta | dealer.nl@dji.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | dealer.nl@dji.com |
| Box height | 4,00 |
| Kraj producenta | NL |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | NL |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 185 |
| Miasto producenta | Barendrecht |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Barendrecht |
| HS Code | 8507600090 |
| Kod pocztowy producenta | 49B01 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 24569 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/drones/sg_drones_drone_accessories.pdf |
| Ulica producenta | LA |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | LA |