Akumulator DJI TB30 5880mAh do Matrice 30
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria akumulator TB30 DJI Matrice 30
Akumulator TB30 z wbudowanym systemem samonagrzewania oferuje co najmniej 400 cykli ładowania, a w połączeniu z drugim akumulatorem, pozwala uzyskać do 41 minut lotu dronem DJI Matrice 30, 30T.
Zawartość zestawu:
- 1x Akumulator TB30
| Pojemność | 5880 mAh |
|---|---|
| Napięcie | 26.1 V |
| Typ ogniwa | LiPo 6S |
| Energia | 131.6 Wh |
| Masa netto | ok. 685 g |
| Temperatura pracy | -20° do 50° C |
| Temperatura przechowywania | 20° do 30° C |
| Temperatura ładowania | -20° do 40° C Gdy temperatura jest niższa niż 10° C, automatycznie włącza się funkcja samonagrzewania (ładowanie w niskiej temperaturze może skrócić żywotność akumulatora) |
| Skład chemiczny ogniwa | LiNiMnCoO2 |
Dane techniczne
| Kompatybilność | Matrice 30 |
| Mail producenta | dealer.nl@dji.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | DJI Europe B.V. |
| Box length | 15,00 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Mail osoby odpowiedzialnej | dealer.nl@dji.com |
| Gross weight | 782 |
| Kraj producenta | NL |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | NL |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/drones/sg_drones_industrial_drones.pdf |
| Miasto producenta | Barendrecht |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Barendrecht |
| Net weight | 685 |
| Kod pocztowy producenta | 49B01 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 24569 |
| Kod producenta | DJI |
| Ulica producenta | LA |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | LA |
| Box width | 8,00 |
| Numer producenta | 2992 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 2992 |
| Box height | 6,50 |
| Model | TB30 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | DJI |