Akumulator GENS ACE G-Tech Soaring 2700mAh 11,1V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Gens ace G-Tech Soaring 2700mAh 11.1V 30C 3S1P LiPo Battery
Akumulator Gens ace G-Tech Soaring został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu niezawodnego zasilania dla dronów takich jak DJI Phantom. Oferuje pojemność 2700 mAh i napięcie 11,1 V, co pozwala na wydajne działanie przez dłuższy czas, niezbędne szczególnie w lotach i misjach o zwiększonym zapotrzebowaniu energetycznym. Ponadto złącze XT60 gwarantuje łatwą instalację i szeroką kompatybilność. Akumulator waży 190 g i ma wymiary 103 x 33,5 x 25 mm, dzięki czemu nie będzie nadmiernie obciążać drona.
| Producent | Gens ace |
|---|---|
| Model | GEA273S30X6GT |
| Pojemność | 2700 mAh |
| Napięcie | 11,1 V / 3S |
| Prąd rozładowania | 30C |
| Typ złącza | XT60 |
| Typ złącza balansera | JST-XHR |
| Waga | 190 g |
| Wymiary | 103 x 33,5 x 25 mm |
| Długość przewodu (C/D) | 65 mm / 100 mm |
Dane techniczne
| Net weight | 190 |
| Ulica producenta | Ottostraße |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Ottostr. |
| Kod producenta | Gens Ace |
| Numer producenta | Ottostraße 11 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 11 |
| Ilość w kartonie | 36 szt. |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Gens Ace |
| Napięcie (V) | 11.1 |
| Box width | 7,00 |
| Mail producenta | info@genspow.de |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Genspow GmbH |
| Pojemność (mAh) | 2700 |
| Box height | 3,50 |
| Kraj producenta | DE |
| Mail osoby odpowiedzialnej | info@genspow.de |
| Prąd rozładowania (C) | 30 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 238 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/gens_ace/6928493309124 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Waga netto (g) | 190 |
| HS Code | 8507800090 |
| Miasto producenta | Korschenbroich |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Korschenbroich |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/rc_models/sg_rc_models_batteries.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 41352 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 41352 |