Akumulator GENS ACE G-Tech Soaring 2700mAh 14.8V 30C 4S1P XT60
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gens ace G-Tech Soaring 2700mAh 14.8V 30C 4S1P LiPo XT60
Akumulator Gens ace G-Tech Soaring stanowi niezawodne źródło zasilania zaprojektowane pierwotnie dla DJI Phantom 1. Dzięki zwiększonej pojemności, wynoszącej 2700 mAh i współczynnikowi rozładowania na poziomie 30C produkt zapewnia długi czas lotu i stabilne zasilanie. Z powodzeniem można wykorzystać go także w przypadku modeli samolotów i helikopterów RC.
| Producent | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA274S30X6GT |
| Pojemność | 2700 mAh |
| Napięcie | 4S/14,88V |
| Wskaźnik rozładowania | 30C |
| Waga | 247 g |
| Wymiary | 106 x 34 x 32 mm |
| Typ złącza | XT60 |
| Typ złącza do balansowania | G-Tech |
| Liczba równoległych ogniw (P) | 1 |
| Zastosowanie | DJI Phantom 1, samoloty RC, helikoptery RC |
Dane techniczne
| Box length | 17,50 |
| Kraj producenta | DE |
| Mail osoby odpowiedzialnej | info@genspow.de |
| Prąd rozładowania (C) | 30 |
| Gross weight | 310 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/gens ace/6928493311066 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Waga (g) | 247 |
| HS Code | 8507800090 |
| Miasto producenta | Korschenbroich |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Korschenbroich |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/rc_models/sg_rc_models_batteries.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 41352 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 41352 |
| Net weight | 247 |
| Ulica producenta | Ottostraße |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Ottostr. |
| Ilość w kartonie | 25 szt. |
| Kod producenta | Gens Ace |
| Numer producenta | Ottostraße 11 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 11 |
| Box width | 5,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Gens Ace |
| Napięcie (V) | 14,8 |
| Box height | 3,50 |
| Mail producenta | info@genspow.de |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Genspow GmbH |
| Pojemność (mAh) | 2700 |