Akumulator TATTU Funfly 1300mAh 11,1V 3S1P
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Akumulator Funfly
Nowa Seria akumulatorów Funfly dedykowana dla quadrocopterów wyścigowych dzięki prądowi rozładowania aż 100C. Znajdą uznanie wśród początkujących jak i profesjonalnych pilotów. Ten akumulator to doskonały balans mocy i niewielkiej wagi.
Instrukcja bezpieczeństwa
Nie rozładowywać poniżej 3,0V na celę. Ładować tylko przy użyciu ładowarki mikroprocesorowej w trybie ładowania pakietów litowo-polimerowych.
Nie zwierać biegunów, nie przebijać, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, przechowywać z dala od przedmiotów łatwopalnych, utylizować w specjalnie przygotowanych pojemnikach
Multimedia
| Napięcie | 11,1 V |
|---|---|
| Pojemność | 1300 mAh |
| Ilość cell | 3 |
| Typ konektora | XT60 |
| Typ balancera | JST-XHR |
| Prąd rozładowania (ciągły) | 100C |
| Długość | 74 mm |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 23 mm |
| Waga | 113 g |
Dane techniczne
| Pojemność (mAh) | 1300 |
| Box length | 7,00 |
| Kraj producenta | ES |
| Prąd rozładowania (C) | 100 |
| Gross weight | 147 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/gens_ace/6928493301975 |
| Waga (g) | 113 |
| HS Code | 8507800090 |
| Miasto producenta | Madrid |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/rc_models/sg_rc_models_batteries.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 28046 |
| Net weight | 113 |
| Ulica producenta | CASTELLANA |
| Ilość w kartonie | 28 szt. |
| Kod producenta | Lubluelu |
| Numer producenta | 9144 |
| Podnumer producenta | / |
| Box width | 3,00 |
| Napięcie (V) | 11,1 |
| Box height | 11,50 |
| Mail producenta | support@lubluelu.com |