Bezprzewodowy adapter Carlinkit CPC200-Tbox UHD Carplay/Android (biały)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bezprzewodowy adapter Carlinkit CPC200-Tbox UHD Carplay/Android (biały)
Bezprzewodowy adapter Carlinkit CPC200‑Tbox UHD to praktyczne urządzenie, które pozwala na bezproblemowe korzystanie z funkcji CarPlay i Android Auto w samochodzie. Wyposażony w zaawansowany system Android 13 oraz wydajny procesor Qualcomm SDM660 – zapewnia płynne działanie i szybką reakcję na polecenia. Pozwala też wygodnie instalować wybrane aplikacje i obsługuje przesyłanie obrazu oraz dźwięku przez port HDMI (HDMI, High‑Definition Multimedia Interface, cyfrowe złącze audio‑wideo o wysokiej rozdzielczości).
Łatwa instalacja i wszechstronne porty
Adapter jest bardzo prosty w instalacji – dzięki systemowi Plug&Play wystarczy go podłączyć w samochodzie. Wyposażony w różnorodne porty, takie jak USB‑C (USB‑C, Universal Serial Bus typu C, uniwersalne złącze do przesyłania danych i zasilania), slot na karty SD, USB‑A (USB‑A, standardowe złącze USB) oraz HDMI – umożliwia podpięcie wielu urządzeń i akcesoriów. Dzięki temu możesz cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem w swoim samochodzie.
Kompatybilność i bezpieczeństwo
Carlinkit CPC200‑Tbox UHD jest kompatybilny z szeroką gamą smartfonów – od iPhone'ów 6 i nowszych (iOS 10.0 i wyżej) po telefony z systemem Android 11.0 i nowszymi. Dzięki wsparciu dla Wi‑Fi (Wi‑Fi, Wireless Fidelity, bezprzewodowa technologia transmisji danych; 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz + 5 GHz) oraz Bluetooth 5.0 (Bluetooth, bezprzewodowa technologia do przesyłania danych na krótkim dystansie), możesz też bezprzewodowo przesyłać dane i korzystać z aplikacji. Adapter jest wykonany z wytrzymałego materiału ABS, co zapewnia jego trwałość i odporność na uszkodzenia.
Funkcje i korzyści
Adapter umożliwia korzystanie z funkcji CarPlay i Android Auto bez potrzeby zmiany nawyków jazdy. Wbudowany system Android 13.0 pozwala na pobieranie i instalowanie aplikacji bezpośrednio z Google Play Store, a dzięki adaptacyjnej rozdzielczości obraz jest zawsze optymalnie dostosowany do ekranu. Carlinkit wspiera również globalne systemy pozycjonowania GPS (GPS, Global Positioning System), GLONASS (GLONASS, Global Navigation Satellite System – rosyjski system satelitarny) i BeiDou (BeiDou Navigation Satellite System, czyli chiński system nawigacji satelitarnej), co zapewnia precyzyjną nawigację.
W zestawie
- Adapter
- Kabel x2
- Adapter HD
- Instrukcja obsługi
- Kluczyk do kart
| Producent | Carlinkit |
|---|---|
| Model | CPC200-Tbox UHD |
| System | Android |
| CPU | Qualcomm SDM660, 4xKry Gold 2,2 GHz + 4xKryo Silver 1,8 GHz |
| GPU | A512 650 MHz |
| Pamięć | 8 GB LPDDR4 RAM + 128 GB UFS ROM |
| Rozszerzenie | Do 512 GB |
| Moduł Wi-Fi | WCN3980 |
| MFI | MFI 3959 |
| Prąd wejściowy | 5 V ± 0,2 V 2 A |
| Pobór mocy | 6 W |
| Standard komunikacji | LTD-FDD, LTE-TDD, WCDMA, GSM, EDGE |
| Pozycjonowanie globalne | GPS, GLONASS, BeiDou |
| Częstotliwość Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4G + 5G |
| Wersja Bluetooth | 5.0 BR / EDR / BLE |
| Materiał | ABS |
| Kompatybilne smartfony | iPhone 6 i nowsze (iOS 10.0 i nowsze), smartfony z systemem Androidem 11.0 i nowszymi |
| Rozdzielczość | Adaptacyjna |
| Porty | LED, USB-C, slot na karty SD, USB-A, HDMI |
| Wymiary | 90 x 84,9 x 17,1 mm |
Dane techniczne
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/car_accessories/sg_car_accessories_wireless_adapters.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Shuiqing |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Frankfurt |
| Net weight | 104 |
| Ulica producenta | Liandong U Gu |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 60325 |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Kod producenta | Carlinkit |
| Numer producenta | 9Block |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Bettinastr |
| Box width | 10,50 |
| Podnumer producenta | 4F |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 30 |
| Box height | 4,00 |
| Mail producenta | chenweixun@carlinkit.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Carlinkit |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/carlinkit/6972185560539 |
| Box length | 11,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | eVatmaster consulting GmbH |
| Gross weight | 247 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/carlinkit/6972185560539 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | contact@evatmaster.com |
| HS Code | 8517620000 |
| Miasto producenta | Huizhou |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |