Bezprzewodowy mikrofon Puluz PU3151B Lavalier Typ C
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bezprzewodowy mikrofon Puluz PU3151B Lavalier Typ C
Twórz nagrania w dobrej jakości. Mikrofon wielokierunkowy Puluz skutecznie rejestruje dźwięk w zakresie 360°, a wbudowany chip eliminuje szum otoczenia. Wyróżnia się zasięgiem do 20 m i jest kompatybilny z systemem Android. Odbiornik został wyposażony w port USB-C oraz pozwala w tym samym czasie nagrywać i ładować urządzenie. Dodatkowo specjalny klips umożliwia przypięcie mikrofonu do ubrania.
Wysoka jakość dźwięku bez zakłóceń
Puluz PU3151B to mikrofon wielokierunkowy, który zbiera dźwięki z każdej strony. Ponadto wbudowany chip redukuje szum otoczenia i zakłócenia, więc możesz wygodnie nagrywać również w hałaśliwym otoczeniu.
Bezprzewodowa praca
Mikrofon Lavalier pracuje bezprzewodowo, a dzięki plug & play szybko połączysz go z kompatybilnym urządzeniem. Pasmo 2.4 GHz zapewnia stabilny sygnał do 10 m na zewnątrz, a w pomieszczeniach – do 20 m. Akumulator litowy o pojemności 70 mAh oferuje do 5 h pracy, a dołączony do zestawu kabel USB-C ułatwia ładowanie.
Kompatybilny
Mikrofon z powodzeniem wykorzystasz podczas wywiadów, nagrywania vlogów czy transmisji na żywo. Jest kompatybilny z systemem Android, więc z łatwością podłączysz go do smartfona, tabletu i laptopa. Współpracuje z takimi platformami jak TikTok, YouTube, Twitter, Snapchat, Instagram, Facebook itp.
W zestawie
- mikrofon x2
- odbiornik
- kabel USB x2
Ogólne
| Producent | Puluz |
|---|---|
| Model | PU3151B |
| Kolor | czarny |
Mikrofon
| Chip | 2,4 GHz |
|---|---|
| Czułość mikrofonu | -35 dBm |
| Częstotliwość próbkowania | 44.1 K (tryb normalny), 32 K (redukcja szumów) |
| Moc transmisji | max. 10 dBm |
| Zasięg | 15-20 m (w pomieszczeniu, bez przeszkód), ok. 10 m (na zewnątrz, bez przeszkód) |
| Port ładowania | USB-C |
| Materiał | ABS |
Odbiornik
| Pojemność akumulatora | 70 mAh (LIR1254) |
|---|---|
| Pobór prądu przy włączonym zasilaniu | 2.6 uA |
| Pobór mocy | 4 mA (włączone zasilanie bez parowania z mikrofonem); 10 mA (włączone zasilanie i parowanie z mikrofonem); 6mA (tryb cichy) |
| Prąd ładowania | 70 mA |
Dane techniczne
| Net weight | 90 |
| Ulica producenta | Bagua 1st Road |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Redukcja szumów | Tak |
| Ilość w kartonie | 72 szt. |
| Kod producenta | Puluz |
| Numer producenta | No.614 Building |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Typ mikrofonu | Pojemnościowy |
| Box width | 7,00 |
| Podnumer producenta | 8/F |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Kierunkowość | Dookólny |
| Box height | 4,00 |
| Mail producenta | service@sunsky-online.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Box length | 12,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |
| Gross weight | 110 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/puluz/5905316147393 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Bezprzewodowy | Tak |
| HS Code | 8518100090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Możliwość wyciszenia | Nie |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_microphones.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Futian District |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Filtr POP | Nie |