Blacha do pieczenia emaliowana 42,5x37 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Blacha do pieczenia o wymiarach całkowitych 42,5 x 37 x 3,5 cm. Wymiary wewnętrzne blachy to 36 x 34 x 3,5 cm. Idealna do pieczenia, smażenia wszystkich rodzajów mięs oraz wielu innych potraw.
✅ EMALIOWANA - Wykonana z najwyższej jakości stali emaliowanej w czarnym kolorze. Emalia, którą pokryto naczynie jest materiałem przyjaznym dla zdrowia, a nawet bezpiecznym dla alergików.
✅ PRZYDATNA - Świetnie sprawdzi się do pieczenia mięs, warzyw czy domowej pizzy na grubym spodzie, a także wielu innych potraw.
✅ UNIWERSALNA - Przystosowana do użytku w piekarnikach gazowych oraz elektrycznych.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwa w utrzymaniu czystości - potrawy nie przywierają. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Emaliowana blacha znajdzie szerokie zastosowanie w kuchni. Łatwa w czyszczeniu i użytkowaniu. W blaszce przygotujemy różnego rodzaju mięsa, a także potrawy z warzyw lub ciasteczka. Naczynia emaliowane mogą posiadać niedoskonałości produkcyjne, które są naturalne dla tego typu naczyń: wybrzuszenia, niesymetryczne nadruki itp. Nie wpływają one na jakość produktu i przygotowywanych potraw, a jedynie podkreślają ich metodę tradycyjnego wykonania. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 3,5 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Długość | 42,5 cm |
| Waga (g) | 860 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 42 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 37 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3,5 |
| Materiał | stal emaliowana |
| Waga gabarytowa (g) | 777 |