Blacha do pieczenia granitowa 38x26,5x1,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Blacha do pieczenia - Prostokątna blacha do pieczenia o wymiarach całkowitych 38 x 26,5 x 1,5 cm. Wymiary wewnętrzne blachy to 35 x 23 x 1,5 cm. Świetnie sprawdzi się do pieczenia mięs, warzyw, ciastek czy domowej pizzy na grubym spodzie.
✅ Stal węglowa z powłoką granitową - Wykonana z najwyższej jakości stali węglowej oraz powłoki granitowej. Powłoka granitowa zapobiega przywieraniu, nawet przy minimalnej ilości tłuszczu. Wygodne czyszczenie, wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką lub umyć ręcznie.
✅ Równomierne pieczenie - Użyty materiał jest odporny na wysokie temperatury do 230°C, nie chłonie zapachów, nie nasiąka płynami. Przystosowana do użytku w piekarnikach gazowych oraz elektrycznych. Forma zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawy będą dobrze upieczone.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Blacha sprawdzi się do pieczenia ciast, ciasteczek, warzyw, frytek, mięs, zapiekanek i innych potraw. Może służyć także jako taca np. pod przygotowywane pierogi, kluski itp.
✅ Wyższy rant dla większej wygody pieczenia - Podwyższone brzegi formy zapobiegają wylewaniu się zawartości i ułatwiają bezpieczne przenoszenie blachy. Idealne rozwiązanie przy wypiekach z dużą ilością farszu lub ciasta.
Blacha do pieczenia z powłoką granitową, znajdzie szerokie zastosowanie w kuchni. Łatwa w czyszczeniu i wygodna w użytkowaniu. Idealna do pieczenia słodkich i słonych potraw. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, co zapewni komfort użytkowania. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | stal węglowa |
| Waga gabarytowa (g) | 164.67 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 26,5 cm |
| Długość | 38 cm |
| Waga (g) | 362 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 38 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 26,5 |