Bramka smart home GOSUND G2 Wi-Fi/Bluetooth z alarmem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Inteligentna bramka Bluetooth/Wi-Fi z alarmem Gosund G2
Gosund G2 to kompaktowa bramka Bluetooth / Wi-Fi, która ułatwi Ci zarządzanie Twoim inteligentnym domem. Dzięki niej możesz wygodnie kontrolować wybrane urządzenia, takie jak na przykład inteligentny zamek do drzwi. Produkt jest kompatybilny z asystentami głosowymi Amazon Alexa i Google Assistant, a ponadto został wyposażony w niewielkie wskaźniki, które dostarczą Ci informacji o statusie jego pracy.

Wygodna kontrola Twoich urządzeń
Dzięki tej praktycznej bramce możesz połączyć swoje urządzenia z siecią, aby zyskać możliwość ich wygodnej obsługi za pomocą aplikacji. Model G2 wyróżnia się zasięgiem do około 10 m i jest kompatybilny między innymi z inteligentnymi zamkami. Za jego pomocą da się więc na przykład zdalnie odblokować drzwi.

Kompatybilność z asystentami głosowymi
Teraz możesz wygodnie obsługiwać swoje inteligentne urządzenia, nawet gdy nie masz pod ręką smartfona z aplikacją. Bramka Gosund jest kompatybilna z asystentami Google Assistant i Amazon Alexa, co pozwala kontrolować sparowane z nią sprzęty za pomocą komend głosowych. Przekonaj się, że wystarczy kilka słów, aby na przykład odblokować zamek drzwi w salonie!

Najważniejsze informacje w zasięgu wzroku
Bramka została wyposażona w specjalne wskaźniki świetlne, dzięki którym możesz w każdej chwili sprawdzić status jej pracy. Wystarczy rzucić okiem! Niebieski kolor sygnalizuje tryb parowania, a czerwony – błąd sieci. Z kolei niebieski i czerwony kolor oznaczają tryb pracy.

W zestawie
- Bramka Bluetooth
- Skrócona instrukcja obsługi
| Producent | Gosund |
|---|---|
| Model | G2 |
| Łączność | Bluetooth 4.2 / IEEE802.3 11n/g/b Wi-Fi |
| Częstotliwość | 2,4 GHz |
| Zasilanie | USB DC 5 V 1 A |
| Temperatura pracy | Od 0°C do 50°C |
| Poziom wilgotności w otoczeniu pracy | 10%-85% RH |
| Temperatura przechowywania | Od 0°C do 70°C |
| Poziom wilgotności w otoczeniu przechowywania | 5%-95% RH |
| Waga | 100 g |
| Wymiary | 50 x 50 x 11 mm |
Dane techniczne
| HS Code | 8517699000 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Fuenlabrada |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smarthome/sg_smarthome_controls.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 28947 |
| Net weight | 29 |
| Ulica producenta | DiFu Road |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Calle Río Tormes Num. 1 |
| Kod producenta | Gosund |
| Numer producenta | 2F |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 3 |
| Ilość w kartonie | 260 szt. |
| Box width | 5,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Gosund |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/gosund/6972391287664 |
| Box height | 3,50 |
| Mail producenta | support@ghomesmart.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | SUCCESS COURIER SL |
| Aplikacja | Gosund |
| Box length | 7,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | Successservice2@hotmail.com |
| Gross weight | 38 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Gosund/6972391287664 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | ES |