Filiżanka ze spodkiem porcelanowa kwiaty LOUKA 260 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Filiżanka ze spodkiem do kawy i herbaty - Filiżanka do serwowania kawy lub herbaty. Pojemność filiżanki wynosi 260 ml, a jej wymiary to 11,5 x 9 x 7 cm, spodek ma wymiary 15 x 2 cm. Filiżanka z serii Louka.
✅ Wykonana z porcelany - Wykonana z najwyższej jakości porcelany w białym kolorze. Posiada kolorowy dekor z motywem kwiatów polnych. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata.
✅ Odpowiedni rozmiar - Idealna na dowolną kawę lub herbatę. Napoje w filiżance prezentuje się bardzo efektownie.
✅ Wygodny uchwyt - Filiżanka posiada ergonomiczny uchwyt, który zapewnia komfortowe trzymanie i użytkowanie. Spodek do filiżanki idealnie komponuje się z filiżanką zapewniając praktyczną i elegancką podstawkę.
✅ Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki - Filiżanka nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można podgrzewać w niej napoje w mikrofalówce.
Filiżanka ze spodkiem, idealna do picia kawy, herbaty, ziół i innych napojów. Niezwykle uniwersalna, posiada elegancki design. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że filiżanka jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Filiżanka ze spodkiem jest zawsze świetnym pomysłem na prezent. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowany zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Materiał | porcelana |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 7,5 |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 262.5 |
| Pojemność | 260 ml |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość | 15 cm |
| Waga (g) | 348 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 15 |