Filtr do zaparzania kawy stalowy 10 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Filtr kropelkowy do zaparzania kawy. Wymiary filtra 13,5 x 11,5 x 8,5 cm. Filtr nie wpływa na aromat przygotowywanej kawy.
✅ STALOWY - Wykonany w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Wystarczy umieścić go na kubku lub innym naczyniu o średnicy od 6,5 do 9,5 cm. Wystarczy wlać do niego kawę.
✅ WIELOKROTNEGO UŻYTKU - Filtr jest świetną alternatywą dla jednorazowych, papierowych filtrów, możemy użytkować go wielokrotnie. Wyczyścimy go w łatwy sposób.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Filtr do kawy wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Filtr do parzenia kawy. Solidnie wykonany, odpowiednio użytkowany posłuży nam długie lata. Możemy użytkować go wielokrotnie, jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy umieścić go na naczyniu. Idealny pomysł na prezent dla miłośników parzenia kawy. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 86 |
| Rodzaj | Filtr do zaparzania kawy |
| Długość w opakowaniu (cm) | 12 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 240 |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Istotne informacje | Nadaje się do zmywarki |
| Średnica | 10 cm |
| Tagi | zaparzacz do kawy|sitko do parzenia|filtr kropelkowy |
| Długość | 13,5 cm |