Folia do pieczenia teflonowa 40x33 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ NIEPRZYWIERAJĄCA - Mata teflonowa, nieprzywierająca - zapewnia udane wypieki za każdym razem. Mata ma wymiary 40 x 33 cm.
✅ MOŻLIWOŚĆ PRZYCIĘCIA - Folię można przyciąć do potrzebnych nam rozmiarów. Wykonana z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności.
✅ WIELORAZOWA - Po pieczeniu umyć, folia może być chwilę namoczona, co pomoże w czyszczeniu, następnie osuszyć i jest gotowa do kolejnego użycia. Mata jest wielokrotnego użytku, jeśli nie zostanie uszkodzona mechanicznie jej wytrzymałość to 50 wypieków, w porównaniu do klasycznych papierów koszt wypieku jest dużo niższy.
✅ ODPORNA - Nadaje się do piekarników zarówno gazowych, jak i elektrycznych, do temperatury 230°C. Mata nie nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ PRZYDATNA - Mata teflonowa do pieczenia jest przydatna w każdym domu. Możemy przygotować na niej różnego rodzaju wypieki.
Mata teflonowa do pieczenia. Mata jest w 100% nieprzywierająca, więc nie musimy jej niczym natłuszczać. Świetnie sprawdzi się jako alternatywa dla klasycznego papieru do pieczenia. Mata jest wielokrotnego użytku. Przed pierwszym użyciem umyć, osuszyć oraz naoliwić delikatnie z obu stron olejem. Łatwa w czyszczeniu i wygodna w użytkowaniu. Przydatna w każdym domu. Oryginalny produkt holenderskiej marki La Cucina. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | teflon |
| Waga gabarytowa (g) | 53.33 |
| Grubość | 0,1 cm |
| Istotne informacje | Nadaje się do piekarnika|Nie nadaje się do zmywarki |
| Szerokość | 33 cm |
| Długość | 40 cm |
| Waga (g) | 43 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 40 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 8,5 |