Forma do babeczek silikonowa brązowa SILLINIE 28x17x3 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Forma do pieczenia babeczek z dziurką. Forma ma wymiary 28 x 17 x 3 cm. Dzięki niej upieczemy 6 sztuk babeczek o średnicy 7 cm.
✅ WYTRZYMAŁA - Foremka wykonana z wytrzymałego silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ ODPORNA - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do +220°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ UNIWERSALNA - Dzięki foremce możemy przygotować różne słodkości. Forma sprawdzi się do przygotowania babeczek, ciastek czy pierników.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa foremka pozwalająca upiec 6 babeczek. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Do wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Forma silikonowa jest lekka, elastyczna, zajmuje mało miejsca i jest odporna na zmiany temperatury. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 238 |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość | 28 cm |
| Waga (g) | 140 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 28 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 17 |