Forma do babki granitowa z kominem GRANDE 24,5cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Okrągła forma z kominem do pieczenia ciast typu babka. Forma o średnicy 24,5 cm i wysokości 10,5 cm.
✅ SOLIDNA - Wykonana z najwyższej jakości stali węglowej w szarym kolorze. Forma jest solidna i odporna na wysokie temperatury do max 230 °C. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ NIEPRZYWIERAJĄCA - Powłoka formy jest nieprzywierająca, dzięki czemu ciasto do niej nie przywiera i łatwo się wyciąga. Do wypieku nie używa się żadnego tłuszczu, czy mąki.
✅ UNIWERSALNA - Przystosowana do użytku w piekarnikach gazowych oraz elektrycznych.
✅ BEZPIECZNA - Wykonana z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Użyta powłoka nie posiada PFOA i PTFE - Twoje potrawy będą zdrowe i smaczne.
Forma do pieczenia babki z powłoką nieprzywierającą. Sprawdzi się także do przygotowania deserów na zimno, galaretek i innych smakołyków. Posiada powłokę, która zapobiega przywieraniu, nawet przy minimalnej ilości tłuszczu. Niezbędna w każdym domu. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, co zapewni komfort użytkowania. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 24,5 |
| Kolor dominujący | szary |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10,5 |
| Materiał | metal |
| Waga gabarytowa (g) | 960 |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Szerokość | 24,5 cm |
| Długość | 24,5 cm |
| Waga (g) | 380 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 24,5 |