Forma do babki nieprzywierająca z kominem MARISSA 24 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNA - Okrągła forma z kominem do pieczenia ciast typu babka z linii Marissa. Forma o średnicy 24 cm i wysokości 10 cm.
✅ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - Forma została wykonana z najwyższej jakości aluminium w kolorze miedzi. Odpowiednio użytkowana posłuży nam długie lata.
✅ NIEPRZYWIERAJĄCA - Wewnątrz powlekana podwójną powłoką nieprzywierającą PFLUON w miedzianym kolorze. Wystarczy tylko natłuścić foremkę i z łatwością wyjmiemy upieczone ciasto.
✅ EFEKTOWNA - Posiada wyprofilowane dno, które pozwoli uzyskać oryginalny kształt wypieków. Z jej pomocą przygotujesz wypieki, które będą prezentowały się efektownie.
✅ ODPORNA - Nadaje się do piekarników gazowych oraz elektrycznych. Odporna na wysokie temperatury do max. 200° C.
Forma do babki z kominem o średnicy 24 cm. Forma malowana jest natryskowo w kolorze miedzi. Posiada wyjątkowy wzór, dzięki czemu upieczone potrawy będą niezwykle efektownie się prezentować. W celu odpowiedniej pielęgnacji, nie zaleca się mycia w zmywarce do naczyń. Forma zapakowana jest w kartonowe pudełko, stanowi wyjątkowy prezent dla miłośników przygotowywania wypieków. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 643 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Materiał | aluminium |
| Waga gabarytowa (g) | 960 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Długość | 24 cm |