Forma do babki silikonowa róża brązowa SILLINIE 25 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Okrągła forma do pieczenia ciast typu babka w kształcie róży. Forma o średnicy 25 cm i wysokości 7,5 cm. Forma do babki z serii SILLINIE.
✅ WYTRZYMAŁA - Foremka wykonana z wysokiej jakości silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ NIEPRZYWIERAJĄCA - Podczas wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga.
✅ ODPORNA - Przystosowana do użytku w piekarnikach gazowych, elektrycznych. Odporna na temperatury od -40° C do +220° C. Formę można używać w mikrofalówce, lodówce oraz zamrażalniku.
✅ WYGODNE UŻYTKOWANIE - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Nie chłonie zapachów, nie nasiąka płynami.
Silikonowa forma do pieczenia babki w kształcie różyczki. Dzięki odporności na temperaturę, możemy wykorzystać ją do przygotowania również deserów wymagających schłodzenia w lodówce lub zamrażarce. Sprawdzi się także do przygotowania deserów na zimno, galaretek i innych smakołyków. Niezbędna w każdym domu. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, co zapewni komfort użytkowania. Specjalny kształt formy pozwoli przygotować efektownie wyglądające wypieki. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 7,5 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 729.17 |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość | 25 cm |
| Waga (g) | 159 |