Forma do bagietek stalowa 38 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNA - Blacha pozwala na idealne upieczenie 3 sztuk bagietek. Forma ma wymiary 38 x 24,5 x 2,5 cm.
✅ SOLIDNA - Wykonana z najwyższej jakości stali węglowej z nieprzywierającą powłoką i perforowaną powierzchnią. Perforowana powierzchnia gwarantuje odpowiednią cyrkulację ciepła i równomierne wypieczenie bagietek.
✅ NIEPRZYWIERAJĄCA - Powłoka formy jest nieprzywierająca, dzięki czemu bagietki do niej nie przywierają i łatwo się je wyciąga. Forma jest solidna i odporna na wysokie temperatury do max 230 °C.
✅ PRAKTYCZNA - Doskonała do przygotowania pysznych i chrupiących bagietek. Sprawdzi się również przy odgrzewaniu bagietek oraz przygotowywaniu zapiekanek na bagietkach.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Nadaje się do piekarników gazowych oraz elektrycznych. Łatwa w czyszczeniu i wygodna w użytkowaniu. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Forma do bagietek pomoże w przygotowaniu świeżych, chrupiących bagietek w domowym piekarniku. Wykonana z wytrzymałych materiałów. Dzięki niej bagietki będą miały idealny kształt i będą równomiernie wypieczone. Należy używać wraz z rękawicami ochronnymi, w celu ochrony dłoni przed poparzeniem. Wykonana z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | stal węglowa |
| Waga gabarytowa (g) | 304 |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 24,5 cm |
| Długość | 38 cm |
| Waga (g) | 347 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 38 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 24,5 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,5 |