Forma do batonów musli silikonowa brązowa SILLINIE 22x16,5x1,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNA - Prostokątna forma do batonów musli z serii SILLINIE. Wymiary formy wynoszą: 22 x 16,5 x 1,5 cm. Dzięki niej przygotujemy jednocześnie 8 podłużnych batoników o wymiarach 9 x 3 cm.
✅ SILIKONOWA - Forma wykonana z wysokiej jakości silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ NIEPRZYWIERAJĄCA - Podczas wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Bardzo dobrze przewodzi ciepło.
✅ ODPORNA - Przystosowana do użytku w piekarnikach gazowych, elektrycznych. Odporna na temperatury od -40° C do +220° C. Formę można używać w mikrofalówce, lodówce oraz zamrażalniku.
✅ WYGODNE UŻYTKOWANIE - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Nie chłonie zapachów, nie nasiąka płynami.
Forma silikonowa do przygotowania 8 sztuk batoników z musli, płatków zbożowych i bakalii. Dzięki odporności na temperaturę, możemy wykorzystać ją do przygotowania również deserów wymagających schłodzenia w lodówce lub zamrażarce. Sprawdzi się także do przygotowania czekoladek, galaretek, ptasiego mleczka i innych przysmaków. Niezbędna w każdym domu. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, co zapewni komfort użytkowania. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 86 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 24,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 68 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 16,5 cm |
| Długość | 22 cm |