Forma do biszkoptów silikonowa beżowa 28x17x2 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Forma do wypieku biszkoptów - Praktyczna forma przeznaczona głównie do pieczenia podłużnych biszkoptów cukierniczych, idealnych do przygotowania tiramisu, deserów w pucharkach oraz klasycznych ciasteczek. Umożliwia jednoczesne przygotowanie 8 jednakowych wypieków. Forma ma wymiary zewnętrzne 28 x 17 x 2 cm. Jeden biszkopt ma wymiary 11,5 x 3 x 2 cm.
✅ Wykonana z silikonu - Foremka wykonana z wytrzymałego silikonu w beżowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ Odporna na wysokie temperatury - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do + 200°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Forma posłuży do przygotowania klasycznych biszkoptów, domowych batonów musli, ale także ciasteczek np. typu ekler. Wszystkie wypieki będą miały identyczny kształt i wielkość. Z jej pomocą przygotujemy zarówno słodkie jak i słone desery, a także desery nie wymagające pieczenia.
✅ Nadaje się do zmywarki - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa forma do wypieku biszkoptów to praktyczne rozwiązanie do przygotowywania domowych deserów i wypieków cukierniczych. Zapewnia równomierne pieczenie, wygodne wyjmowanie gotowych biszkoptów oraz łatwe utrzymanie w czystości. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 175.67 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość | 28 cm |
| Waga (g) | 105 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 31 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,5 |
| Kolor dominujący | beżowy |