Forma do chałki silikonowa brązowa SILLINIE 41 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Owalna forma do pieczenia chałki, ale również babki czy keksu. Idealnie sprawdzi się do wypiekania ucieranych ciast oraz drożdżowych. Wymiary zewnętrzne formy 41 x 20 x 7,5 cm.
✅ SILIKONOWA - Forma została wykonana z wytrzymałego silikonu w kolorze brązowym. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna. Nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania, dzięki możliwości zwinięcia. Odpowiednio użytkowana posłuży nam długie lata.
✅ NIEPRZYWIERAJĄCA - Podczas wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Forma dobrze przewodzi ciepło, co skraca czas pieczenia.
✅ ODPORNA - Przystosowana do użytku w piekarnikach gazowych, elektrycznych. Odporna na wysokie temperatury od -40° C do +200° C. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń, można używać w mikrofalówce, lodówce oraz zamrażalniku.
✅ EFEKTOWNA - Z jej pomocą przygotujesz wypieki, które będą prezentowały się efektownie. Nada chałce odpowiedniego kształtu. Oryginalna forma prezentacji potraw zachwyci Twoich gości.
Owalna forma do pieczenia chałek oraz ciast ucieranych jak i drożdżowych. Idealna do pieczenia również babki. Odpowiedni kształt formy pozwoli na upieczenie chałki, babki lub keksu w odpowiednim kształcie. Po wyjęciu z niej wypieki będą niezwykle efektownie prezentować się. Łatwa w czyszczeniu i wygodna w użytkowaniu. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 340 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 41 |
| Rodzaj | Foremka na chałkę |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 7,5 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 956.67 |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Istotne informacje | Nadaje się do zmywarki|Nadaje się do mikrofalówki|Nadaje się do zamrażarki|Nadaje się do lodówki |
| Szerokość | 20 cm |
| Tagi | forma na keks|forma do chałki|forma na chałkę |
| Długość | 41 cm |