Forma do chleba silikonowa brązowa SILLINIE 29 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Prostokątna forma do pieczenia chleba, keksu lub pasztetu. Idealnie sprawdzi się do wypiekania ucieranych ciast oraz drożdżowych. Wymiary zewnętrzne formy 29 x 12 x 7 cm.
✅ SILIKONOWA - Forma została wykonana z wytrzymałego silikonu w kolorze brązowym. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata.
✅ NIEPRZYWIERAJĄCA - Podczas wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Forma dobrze przewodzi ciepło, co skraca czas pieczenia.
✅ ODPORNA - Przystosowana do użytku w piekarnikach gazowych, elektrycznych. Odporna na wysokie temperatury od -40° C do +200° C. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń, można używać w mikrofalówce, lodówce oraz zamrażalniku.
✅ EFEKTOWNA - Z jej pomocą przygotujesz wypieki, które będą prezentowały się efektownie. Nada chlebowi odpowiedniego kształtu. Oryginalna forma prezentacji potraw zachwyci Twoich gości.
Prostokątna forma do pieczenia chleba oraz ciast ucieranych jak i drożdżowych. Idealna do pieczenia również babki. Odpowiedni kształt formy pozwoli na upieczenie keksu lub pasztetu w odpowiednim kształcie. Po wyjęciu z niej wypieki będą prezentować się niezwykle efektownie. Łatwa w czyszczeniu i wygodna w użytkowaniu. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość | 29 cm |
| Waga (g) | 163 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 28,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 7 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 392 |