Forma do ciastek i pralin silikonowa beżowa 29,5x17x1,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Forma do wypieku ciastek i pralin - Praktyczna forma przeznaczona do pieczenia tradycyjnych kruchych ciastek, takich jak waniliowe, orzechowe czy kakaowe. Umożliwia jednoczesne przygotowanie 12 jednakowych wypieków. Forma ma wymiary zewnętrzne 29,5 x 17 x 1,5 cm. Jedno ciasteczko ma wymiary 8 x 2 x 1 cm.
✅ Wykonana z silikonu - Foremka wykonana z wytrzymałego silikonu w beżowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ Odporna na wysokie temperatury - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do + 200°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Forma sprawdzi się do przygotowania różnego rodzaju ciasteczek deserowych oraz słodkich wypieków w podłużnym kształcie. Możemy przygotować w niej również ręcznie robione praliny, a także niepieczone desery.
✅ Nadaje się do zmywarki - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa forma do wypieku ciastek i pralin to praktyczne rozwiązanie do przygotowywania domowych deserów i wypieków cukierniczych. Zapewnia równomierne pieczenie, wygodne wyjmowanie upieczonych słodkości oraz łatwe utrzymanie w czystości. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Kolor dominujący | beżowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 99 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość | 29,5 cm |
| Waga (g) | 117 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 33,5 |