Forma do ciastek i pralin silikonowa brązowa 28x16,5x3 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Forma do wypieków w kształcie półkuli - Forma umożliwia jednoczesne przygotowanie 6 szt. półkulistych deserów, mono porcji, ciasteczek, lodów i włoskiego semifredo. Forma ma wymiary zewnętrzne 28 x 16,5 x 3 cm, a jedna półkula ma średnicę 6,5 cm.
✅ Wykonana z silikonu - Foremka wykonana z wytrzymałego silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ Odporna na wysokie temperatury - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do + 200°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Doskonała do deserów na zimno, musów, czekoladek, semifredo oraz mono porcji. Sprawdzi się również do wypieków z ciasta biszkoptowego i ucieranego, zachowując idealny kształt półkul.
✅ Nadaje się do zmywarki - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa forma w kształcie półkul pozwala tworzyć estetyczne desery i wypieki. Ułatwia przygotowanie zarówno słodkich, jak i słonych potraw, jest trwała i prosta w użytkowaniu. Foremka nie wchłania zapachów i smaków. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 28 cm |
| Waga (g) | 100 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 32 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 272 |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 16 cm |