Forma do ciastek i pralin silikonowa brązowa 34x24,5x1 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Forma do wypieku ciastek i pralin - Forma do pieczenia kruchych ciastek oraz pralin w zimowo świątecznych kształtach. Forma ma wymiary 34 x 24,5 x 1 cm. Dzięki niej przygotujemy aż 20 sztuk słodkości w pięciu różnych kształtach: małej choinki, większej choinki, bałwana, dzwonków i ryby.
✅ Wykonana z silikonu - Foremka wykonana z najwyższej jakości, wytrzymałego silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ Odporna na wysokie temperatury - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do +200°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Dzięki foremce możemy przygotować ciasteczka oraz pierniki o świątecznych wzorach, szczególnie chętnie wybierane w okresie zimowym. Forma sprawdzi się także do przygotowania czekoladek oraz pralin.
✅ Nadaje się do zmywarki - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa foremka pozwalająca przygotować 20 ciastek lub pierników. Foremka nie wchłania zapachów i smaków. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Do wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Forma silikonowa jest lekka, elastyczna, zajmuje mało miejsca i jest odporna na zmiany temperatury. Bardzo dobrze przewodzi ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 37,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 25,5 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 308.33 |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 24,5 cm |
| Długość | 34 cm |
| Waga (g) | 166 |