Forma do ciastek i pralin silikonowa brązowa 34x25x1 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Forma do wypieków i pralinek - Forma umożliwia jednoczesne przygotowanie 18 szt. domowych czekoladek, pralin oraz mini wypieków w kształcie muszelek tzw. Magdalenek oraz kształt liści. Forma ma wymiary zewnętrzne 34 x 25 x 1 cm.
✅ Wykonana z silikonu - Foremka wykonana z wytrzymałego silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ Odporna na wysokie temperatury - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do + 200°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Dzięki foremce możemy przygotować ciasteczka Magdalenki, praliny, czekoladki w kształcie muszelek oraz liści.
✅ Nadaje się do zmywarki - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa foremka pozwalająca upiec 18 czekoladek lub ciasteczek w kształcie muszelek oraz listków. Foremka nie wchłania zapachów i smaków. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Do wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Forma silikonowa jest lekka, elastyczna, zajmuje mało miejsca i jest odporna na zmiany temperatury. Bardzo dobrze przewodzi ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 154.17 |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość | 34 cm |
| Waga (g) | 150 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 37,5 |