Forma do ciastek i pralin silikonowa brązowa zajączek SILLINIE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Forma pozwalająca upiec ciasteczka, babeczki lub czekoladki w kształcie zajączków. Forma ma wymiary 22 x 18 cm. Każdy zajączek ma wymiary 9 x 5 cm. Foremka pozwoli na jednoczesne upieczenie 6 zajączków.
✅ WYTRZYMAŁA - Foremka wykonana z wysokiej jakości silikonu w brązowym kolorze.
✅ ODPORNA - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do + 220°C).
✅ UNIWERSALNA - Dzięki foremce możemy przygotować różne słodkości w kształcie zajączka. Forma sprawdzi się do przygotowania ciasteczek, czekoladek, pralin w kształcie uroczych zajączków. Przydatna podczas przygotowywania wielkanocnych wypieków i słodkości.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
Silikonowa foremka pozwalająca upiec sześć zajączków. Idealnie sprawdzi się w okresie wielkanocnym, gdyż stworzymy w niej słodkości w kształcie zajączków. Możemy przygotować w niej ciasteczka, praliny, czekoladki w uroczym kształcie. Wzór zajączka jest neutralny, dlatego wykorzystamy ją również poza okresem świątecznym. Foremka nie wchłania zapachów i smaków. Forma silikonowa jest lekka, elastyczne, zajmują mało miejsca, odporne na zmiany temperatury. Bardzo dobrze przewodzą ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 2 cm |
| Istotne informacje | Nadaje się do piekarnika|Nadaje się do zmywarki|Nadaje się do lodówki|Nadaje się do zamrażarki|Kontakt z żywnością |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość | 22 cm |
| Waga (g) | 112 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 27,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 162 |