Forma do ciastek i pralin silikonowa jajka SILLINIE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Forma do wypieków i pralinek - Forma umożliwia przygotowanie domowych czekoladek, pralin oraz mini wypieków w kształcie jajek wielkanocnych. Doskonała do tworzenia słodkich dekoracji na święta. Forma ma wymiary 24 x 15,5 x 1,5 cm. Dzięki niej upieczemy aż 30 sztuk ciastek lub pralin.
✅ Wykonana z silikonu - Foremka wykonana z wytrzymałego silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ Odporna na wysokie temperatury - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do + 220°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Dzięki foremce możemy przygotować ciasteczka, praliny, czekoladki w kształcie wielkanocnych jajeczek. Forma umożliwia przygotowanie połówek jajek, które można łatwo połączyć, tworząc pełne czekoladowe jajka, jajka można wypełnić np. kremem.
✅ Nadaje się do zmywarki - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa foremka pozwalająca upiec 30 czekoladek lub ciasteczek w kształcie jajeczek wielkanocnych. Foremka nie wchłania zapachów i smaków. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Do wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Forma silikonowa jest lekka, elastyczna, zajmuje mało miejsca i jest odporna na zmiany temperatury. Bardzo dobrze przewodzi ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 28 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 15,5 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 70 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 15,5 cm |
| Długość | 24 cm |
| Waga (g) | 80 |