Forma do ciastek muffinek silikonowa Halloween 27x18x4 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Forma do pieczenia ciastek w kształcie dyni - Forma do pieczenia 6 szt. ciasteczek lub babeczek w kształcie Halloweenowej dyni. Forma ma wymiary 27 x 18 x 4 cm. Z jej pomocą przygotujesz ciasteczka lub babeczki idealne na Halloween. Forma zapewni efektowny wygląd gotowych ciastek o średnicy 7 cm.
✅ Wykonana z silikonu - Forma została wykonana z elastycznego i trwałego silikonu odpornego na temperatury od -40°C do +220°C. Nie przywiera, nie odkształca się i nie wchłania zapachów.
✅ Równomierne pieczenie - Użyty materiał jest odporny na wysokie temperatury do 220°C, nie chłonie zapachów, nie nasiąka płynami. Przystosowana do użytku w piekarnikach gazowych oraz elektrycznych. Forma zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu ciastka będą dobrze upieczone. Można w niej również mrozić słodkości.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Sprawdzi się do przygotowania różnorodnych wypieków, ciastek, babeczek, biszkoptów, pierniczków, pralinek czy deserów na zimno. Umożliwia tworzenie efektownych i estetycznych słodkości w oryginalnych kształtach.
✅ Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki - Formę wyczyścimy w wygodny sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Można używać jej również w mikrofalówce.
Forma do pieczenia ciastek z powłoką nieprzywierającą. Foremka pozwala upiec siedem babeczek lub ciasteczek w kształcie dyni. Przydatna w każdym domu, jest łatwa w czyszczeniu i wygodna w użytkowaniu. Wykonana z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 27 cm |
| Waga (g) | 134 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 32 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Kolor dominujący | pomarańczowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 5 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 480 |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 18 cm |