Forma do ciastek muffinek silikonowa beżowa misie 30x17,5x2 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Forma do wypieków w kształcie misiów - Prostokątna forma do pieczenia ciasteczek lub babeczek w kształcie misia. Forma ma wymiary 30 x 17,5 x 2 cm. Dzięki niej upieczemy aż 6 sztuk ciasteczek o wymiarach 8,5 x 7 cm.
✅ Wykonana z silikonu - Forma wykonana z wytrzymałego silikonu w kolorze beżowym. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ Odporna na wysokie temperatury - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do +200°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce. Podczas wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Sprawdzi się do przygotowania różnorodnych wypieków, ciastek, babeczek, biszkoptów, pierniczków, pralinek czy deserów na zimno. Umożliwia tworzenie efektownych i estetycznych słodkości w oryginalnym kształcie misiów.
✅ Nadaje się do zmywarki - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa foremka pozwalająca upiec 6 babeczek lub ciastek w kształcie niedźwiadków. Dzięki odporności na temperaturę, możemy wykorzystać ją do przygotowania również deserów wymagających schłodzenia w lodówce lub zamrażarce. Sprawdzi się do przygotowania popularnych pieczonych misiów ze słodkim nadzieniem. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | beżowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 198 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 17,5 cm |
| Długość | 30 cm |
| Waga (g) | 147 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 33 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18,5 |