Forma do ciastek silikonowa brązowa SILLINIE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Forma do pieczenia kruchych ciasteczek w kształcie kwiatków. Forma ma wymiary 32 x 22 cm. Dzięki niej upieczemy aż 24 sztuki ciastek. Ciasteczka po upieczeniu będą posiadały niewielki dołek, do którego możemy nałożyć np. marmoladę.
✅ WYTRZYMAŁA - Foremka wykonana z wytrzymałego silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ ODPORNA - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do + 220°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ UNIWERSALNA - Dzięki foremce możemy przygotować różne słodkości. Forma sprawdzi się do przygotowania ciasteczek, czekoladek, a nawet pralin.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa foremka pozwalająca upiec 24 kruche ciastka. Możemy przygotować w niej ciasteczka, praliny, a także czekoladki w uroczym, kwiatowym kształcie. Foremka nie wchłania zapachów i smaków. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Do wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Forma silikonowa jest lekka, elastyczna, zajmuje mało miejsca i jest odporna na zmiany temperatury. Bardzo dobrze przewodzi ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 117.33 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość | 32 cm |
| Waga (g) | 139 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 32 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 22 |