Forma do ciastek silikonowa brązowa muszelki 32x24,5x2 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Forma do wypieków i pralinek - Forma umożliwia jednoczesne przygotowanie 18 szt. domowych czekoladek, pralin oraz mini wypieków w kształcie muszelek tzw. Magdalenek. Forma ma wymiary zewnętrzne 32 x 24,5 x 2 cm, a jedna muszelka ma wymiar 7 x 4,5 cm.
✅ Wykonana z silikonu - Foremka wykonana z wytrzymałego silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ Odporna na wysokie temperatury - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do + 220°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Dzięki foremce możemy przygotować ciasteczka Magdalenki, praliny, czekoladki w kształcie muszelek.
✅ Nadaje się do zmywarki - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa foremka pozwalająca upiec 18 czekoladek lub ciasteczek w kształcie muszelek. Foremka nie wchłania zapachów i smaków. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Do wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Forma silikonowa jest lekka, elastyczna, zajmuje mało miejsca i jest odporna na zmiany temperatury. Bardzo dobrze przewodzi ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 32 cm |
| Waga (g) | 174 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 37 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 308.33 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 24,5 cm |