Forma do ciastek silikonowa brązowa orzechy SILLINIE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Forma do pieczenia kruchych ciasteczek w kształcie orzechów. Forma ma wymiary 27,5 x 18,5 x 1,3 cm. Dzięki niej upieczemy aż 20 sztuk ciastek.
✅ WYTRZYMAŁA - Foremka wykonana z wytrzymałego silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ ODPORNA - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do + 220°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ UNIWERSALNA - Dzięki foremce możemy przygotować ciasteczka w charakterystycznym kształcie orzeszków, a także inne słodkości. Forma sprawdzi się do przygotowania czekoladek, a nawet pralin.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa foremka pozwalająca upiec 20 kruchych ciastek w kształcie orzeszków. Foremka nie wchłania zapachów i smaków. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Do wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Forma silikonowa jest lekka, elastyczna, zajmuje mało miejsca i jest odporna na zmiany temperatury. Bardzo dobrze przewodzi ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 27,5 |
| Gewicht (g) | 100 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18,5 |
| Dominante kleur | bruin |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Logistiek lengte(cm) | 27,5 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 81 |
| Logistiek breedte(cm) | 18,5 |
| Wysokość | 1,3 cm |
| Materiaal | siliconen |
| Logistiek hoogte(cm) | 1,5 |
| Dimensionaal gewicht (g) | 81 |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Lengte | 27,5 cm |
| Długość | 27,5 cm |
| Breedte | 18,5 cm |
| Waga (g) | 100 |
| Hoogte | 1,3 cm |