Forma do ciastek silikonowa brązowa świąteczna SILLINIE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ BOŻONARODZENIOWA - Forma do pieczenia kruchych ciastek oraz pralin z motywem świątecznym. Forma ma wymiary 23 x 17 x 1,5 cm. Dzięki niej przygotujemy 6 sztuk bożonarodzeniowych słodkości w trzech różnych kształtach: gwiazdki, choinki i bombki. Przygotowane ciastka mają wymiar około 7 x 6 cm.
✅ WYTRZYMAŁA - Foremka wykonana z najwyższej jakości, wytrzymałego silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ ODPORNA - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do +220°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ UNIWERSALNA - Dzięki foremce możemy przygotować ciasteczka i pierniki o świątecznym wzorze na Boże Narodzenie. Forma sprawdzi się także do przygotowania czekoladek, a nawet pralin. Przygotowane wypieki można zawiesić na choince lub innym dekoracyjnym elemencie.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa, świąteczna foremka pozwalająca przygotować 6 ciastek lub pierników. Idealnie sprawdzi się w okresie Świąt Bożego Narodzenia, gdyż stworzymy w niej słodkości w kształcie bombki, choinki i gwiazdki. Foremka nie wchłania zapachów i smaków. Ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Do wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Forma silikonowa jest lekka, elastyczna, zajmuje mało miejsca i jest odporna na zmiany temperatury. Bardzo dobrze przewodzi ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Dominante kleur | bruin |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Logistiek lengte(cm) | 25,5 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 70.83 |
| Logistiek breedte(cm) | 17 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Materiaal | siliconen |
| Logistiek hoogte(cm) | 1,5 |
| Szerokość | 17 cm |
| Lengte | 23 cm |
| Dimensionaal gewicht (g) | 70.83 |
| Długość | 23 cm |
| Breedte | 17 cm |
| Waga (g) | 93 |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Długość w opakowaniu (cm) | 25,5 |
| Gewicht (g) | 93 |