Forma do ciastek stalowa 35x26,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Forma do pieczenia 6 świątecznych ciastek - Forma do pieczenia sześciu ciastek lub babeczek w świątecznych kształtach. Z jej pomocą przygotujemy babeczki w kształcie Mikołaja, choinki i piernikowego ludzika. Forma ma wymiary 35 x 26,5 cm.
✅ Wykonana ze stali - Forma do ciastek wykonana jest ze stali w kolorze szampańskiego złota. Wnętrze formy pokryte jest nieprzywierającą powłoką PTFE, która zapobiega przywieraniu ciasta i ułatwia wyjmowanie gotowych wypieków bez ich uszkodzenia. Dzięki temu mycie formy jest szybkie i bezproblemowe.
✅ Równomierne rozprowadzanie ciepła - Użyte materiały zapewnią równomierne rozprowadzanie ciepła podczas pieczenia. Gwarantuje to idealnie wypieczone ciasto za każdym razem.
✅ Idealna do świątecznych wypieków - Forma posiada 6 wgłębień z trzema popularnymi motywami świątecznymi: Mikołajem, choinką oraz piernikowym ludzikiem. Pozwala to na stworzenie różnorodnych i efektownych ciastek. Jest idealna do pieczenia pierniczków, kruchych ciastek, a także małych serniczków czy babeczek.
✅ Odporna na wysoką i niską temperaturę - Forma jest odporna na temperaturę do 230°C, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas pieczenia. Można ją również używać w zamrażarce, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Forma do pieczenia słodkości w kształcie świątecznych motywów to niezbędny element wyposażenia każdego domowego cukiernika w okresie świąt. Dzięki niej w łatwy sposób można przygotować efektowne wypieki, które zachwycą domowników i gości. Oryginalny produkt holenderskiej marki La Cucina. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | stal |
| Waga gabarytowa (g) | 303.33 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 26,5 cm |
| Długość | 35 cm |
| Waga (g) | 368 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 35 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 26,5 |
| Kolor dominujący | złoty |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |