Forma do ciastek stalowa rogaliki 42x32 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Forma do pieczenia kruchych ciasteczek w kształcie rogalików. Forma ma wymiary 42 x 32 x 0,7 cm. Dzięki niej upieczemy aż 41 sztuk rogalików. Wymiary otworu na rogalika wynoszą 4,5 x 4 cm.
✅ WYTRZYMAŁA - Foremka wykonana z najwyższej jakości stali węglowej pokrytej specjalną powłoką nieprzywierającą. Powłoka zapobiega przywieraniu, nawet przy minimalnej ilości tłuszczu. Zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu każdy rogalik jest równomiernie upieczony i ma apetyczny wygląd.
✅ ODPORNA - Odporna na wysokie temperatury do max. 230°C. Nadaje się do piekarników gazowych oraz elektrycznych.
✅ UNIWERSALNA - Pozwala na jednorazowe upieczenie dużej ilości rogalików. Dzięki foremce możemy przygotować różne wypieki, ciastka lub przekąski.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Foremkę wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Stalowa forma do ciastek pozwalająca upiec 41 małych rogalików. Dzięki powłoce nieprzywierającej rogaliki nie przyklejają się do dna formy, co ułatwia ich wyjmowanie i zachowuje ich kształt oraz chrupiącą skórkę. Możliwość upieczenia większej ilości rogalików jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas i energię. Forma pozwala cieszyć się pysznymi i profesjonalnie wyglądającymi wypiekami. Wykonana z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Zaleca się delikatne natłuszczenie blachy przed pieczeniem. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 42 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 32 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 0,7 |
| Materiał | stal węglowa |
| Wysokość | 0,7 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Długość | 42 cm |
| Waga (g) | 731 |