Forma do jajek silikonowa brązowa SILLINIE 24 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Forma do jajek w okrągłym kształcie z praktycznym uchwytem. Forma ma wymiary 24 x 24 x 1 cm, a długość z uchwytami wynosi 40 cm. Dzięki niej przygotujemy jednocześnie 7 sadzonych jajek o średnicy 6,5/7,5 cm. Forma z serii SILLINIE.
✅ WYTRZYMAŁA - Forma wykonana z wytrzymałego silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ ODPORNA - Przystosowana do użytku w piekarnikach gazowych, elektrycznych. Odporna na temperatury od -40° C do +220° C. Formę można używać w mikrofalówce, lodówce oraz zamrażalniku.
✅ PRZYDATNA - Dzięki formie możemy przygotować jajka sadzone w efektownym kształcie koła. Forma sprawdzi się również do przygotowania mini naleśników, omletów, pancakes, placków ziemniaczanych i innych przekąsek.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Posiada wygodne uchwyty, które ułatwią ułożenie formy oraz jej ściągnięcie bez ryzyka poparzenia. Formę wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa forma do sadzonych jajek. Umożliwia przygotowanie jednocześnie siedmiu jajek w kształcie koła. Możemy wykorzystać ją również do zrobienia mini naleśników, omletów czy pasztecików w idealnym, okrągłym kształcie. Forma nie wchłania zapachów i smaków. Jajko ani ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Do wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Forma silikonowa jest lekka, elastyczna, zajmuje mało miejsca i jest odporna na zmiany temperatury. Bardzo dobrze przewodzi ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Długość | 40 cm |
| Waga (g) | 160 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 43 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 172 |