Forma do jajek silikonowa kwiat brązowa SILLINIE 12 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Forma do jajek w kształcie kwiatka z praktycznym uchwytem. Forma ma wymiary 12 x 10 x 1,5 cm. Wysokość formy z uchwytem wynosi 3 cm. Forma do jajek z serii SILLINIE.
✅ WYTRZYMAŁA - Forma wykonana z wytrzymałego silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ ODPORNA - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do + 220°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ PRZYDATNA - Dzięki formie możemy przygotować jajka sadzone w efektownym kształcie kwiatka. Forma sprawdzi się również do przygotowania mini naleśników, omletów i innych przekąsek.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Posiada wygodny uchwyt, który ułatwia ułożenie formy oraz jej ściągnięcie bez ryzyka poparzenia. Formę wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa forma do sadzonych jajek. Umożliwia przygotowanie jajek w kształcie kwiatka. Możemy wykorzystać ją również do zrobienia mini naleśników, omletów czy pasztecików. Forma nie wchłania zapachów i smaków. Jajko ani ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Do wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Forma silikonowa jest lekka, elastyczna, zajmuje mało miejsca i jest odporna na zmiany temperatury. Bardzo dobrze przewodzi ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 80 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość | 12 cm |
| Waga (g) | 35 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 16 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |