Forma do jajek silikonowa pomarańczowa koło SILLINIE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Forma do jajek w okrągłym kształcie z praktycznym uchwytem. Forma ma wymiary 10,5 x 10,5 x 2 cm. Wysokość formy z uchwytem wynosi 6 cm.
✅ WYTRZYMAŁA - Forma wykonana z wytrzymałego silikonu w brązowym kolorze. Forma jest elastyczna, lekka i niezwykle praktyczna.
✅ ODPORNA - Odporna na wysokie temperatury (od -40°C do + 220°C). Możemy używać jej zarówno w piekarniku, mikrofalówce, jak również w zamrażarce.
✅ PRZYDATNA - Dzięki formie możemy przygotować jajka sadzone w efektownym kształcie koła. Forma sprawdzi się również do przygotowania mini naleśników, omletów i innych przekąsek.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Posiada wygodny uchwyt, który ułatwia ułożenie formy oraz jej ściągnięcie bez ryzyka poparzenia. Forma wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Silikonowa forma do sadzonych jajek. Umożliwia przygotowanie jajek w kształcie koła. Możemy wykorzystać ją również do zrobienia mini naleśników, omletów czy pasztecików w idealnym okrągłym kształcie. Forma nie wchłania zapachów i smaków. Jajko ani ciasto nie przywiera, idealnie się wyciąga. Do wypieku nie używa się żadnego tłuszczu czy mąki. Forma silikonowa jest lekka, elastyczna, zajmuje mało miejsca i jest odporna na zmiany temperatury. Bardzo dobrze przewodzi ciepło. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 2 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 192.5 |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Średnica | 10 cm |
| Długość | 10,5 cm |
| Waga (g) | 43 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 15,5 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 11 |
| Materiał | silikon |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 7 |