Forma do kostek lodu 16x15x7 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNA - Forma do przygotowywania czterech lodowych kul. Niezwykle przydatna w każdym domu podczas imprez, spotkań z bliskimi. Forma ma wymiary 16 x 15 x 7 cm. Z formy powstaną kule o średnicy 8 cm.
✅ DUŻE KULE - W formie możemy przygotować cztery duże kostki lodu w postaci kuli o średnicy 8 cm każda. Dodatkowo oprócz wody, możemy wzbogacić ją o owoce np. kawałki cytryny, limonki, truskawki itp.
✅ SOLIDNA - Foremka wykonana z termoplastycznego tworzywa w czarnym kolorze. Użyte materiały są bezpieczne dla zdrowia i neutralne dla żywności.
✅ UNIWERSALNA - Foremka przydatna zarówno w domu, jak również w profesjonalnych barach. Posiada nóżki, które pozwolą stabilnie umieścić ją w zamrażarce.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Foremkę na lód wyczyścimy w łatwy sposób. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Elastyczna forma do przygotowania dużych kuli lodowych. Duże kule pozwolą na fantazyjne przygotowanie drinków, napojów, ale również wody. Zachwyci gości ciekawą i oryginalną formą. Świetny pomysł na prezent dla miłośników drinków i koktajli. Kostki lodu można wykorzystać również do zamrażania w nich czekolady lub sorbetów czy lodów owocowych. Elastyczna forma umożliwia łatwe wyjmowanie kul. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 16 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 7 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 280 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość | 16 cm |
| Waga (g) | 140 |