Forma do kostek lodu 18x14,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNA - Forma do przygotowywania kruszonego lodu. Niezwykle przydatna w każdym domu podczas imprez, spotkań z bliskimi. Forma ma wymiary 18 x 14,5 x 2 cm.
✅ DO KRUSZONEGO LODU - Foremka pozwoli na przygotowanie kruszonego lodu, po zamarznięciu wody wystarczy tylko zgnieść foremkę, uzyskując kruszony lód.
✅ SOLIDNA - Foremka wykonana z termoplastycznego tworzywa w czarnym kolorze. Użyte materiały są bezpieczne dla zdrowia i neutralne dla żywności.
✅ UNIWERSALNA - Foremka przydatna zarówno w domu, jak również w profesjonalnych barach.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Foremkę na lód wyczyścimy w łatwy sposób. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Elastyczna forma do przygotowania kruszonego lodu. Kruszony lód pozwoli na fantazyjne przygotowanie drinków, napojów, ale również wody. W foremce możemy zamrozić również soki owocowe oraz sorbety otrzymując zamrożone napoje w formie pałeczek lodu. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 14,5 cm |
| Długość | 18 cm |
| Waga (g) | 117 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 14,5 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 84 |