Forma do kostek lodu silikonowa 19,5x14x4 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Foremka do przygotowywania kwadratowych kostek lodu. Wymiar całkowity foremki wynosi 19,5 x 14 x 4 cm.
✅ ELASTYCZNA - W całości wykonana z silikonu, dzięki czemu wyciąganie kostek jest niezwykle proste.
✅ DUŻE KOSTKI - Dzięki niej przygotujemy 12 sztuk kostek o wymiarach 3,5 x 3,5 x 3,5 cm. Unikalny kształt formy pozwala na tworzenie dużych, kwadratowych kostek lodu, które wolniej się topią, zachowując chłód napojów przez dłuższy czas bez rozcieńczania.
✅ ŁATWA W CZYSZCZENIU - Łatwa w utrzymaniu czystości. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ UNIWERSALNA - W foremce możemy przygotować również mrożone sorbety, soki oraz buliony. Kostki wykorzystamy do wody, napojów oraz drinków alkoholowych.
Praktyczna foremka do przygotowania kwadratowych kostek lodu. Wykonana z wysokiej jakości, elastycznego silikonu zapewnia łatwość użycia i czyszczenia. Kostki lodu wykorzystamy do soków, koktajli, lemoniad, drinków oraz wody. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 19,5 cm |
| Waga (g) | 91 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 19,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 14 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 177.33 |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 14 cm |