Garnek stalowy z pokrywką 24 cm, 11 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ NIEZAWODNY - Garnek klasy premium o średnicy 24 cm i pojemności 11 litrów z pokrywką. Garnek wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 304 - 18/10. Jego zewnętrzna oraz wewnętrzna strona została polerowana na wysoki połysk. Wyposażony w pokrywkę wykonaną ze stali nierdzewnej. Wymiary zewnętrzne garnka: 35 x 24 x 24 cm, wysokość z pokrywką wynosi 28 cm.
✅ ENERGOOSZCZĘDNY - Wielowarstwowe dno akutermiczne - bardzo dobrze kumuluje i rozprowadza ciepło. Przystosowany do gotowania z minimalną ilością tłuszczu, bez utraty witamin i minerałów.
✅ UNIWERSALNY - Przystosowany do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych oraz indukcji. Można używać w piekarniku.
✅ WYGODNE UŻYTKOWANIE - Wyposażony w pokrywkę oraz wygodne uchwyty, które ułatwią przenoszenie. Jego pojemność pozwala na gotowanie dla większej liczby osób lub przygotowywanie większych ilości jedzenia, które można zamrozić lub przechować na później.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Dobrze wyprofilowany kształt garnka, pozwala na łatwe czyszczenie. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Stalowy, uniwersalny garnek wyposażony w pokrywkę. Garnek sprawdzi się do gotowania oraz duszenia, przygotujemy w nim różnego rodzaju dania, zupy czy sosy. Niezwykle solidnie wykonany z najwyższej jakości materiałów. Garnek jest ciężki i masywny, posiada grube i solidne ścianki boczne. Przydatny w każdym domu. Nadaje się do zastosowania w profesjonalnej kuchni. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość z pokrywką | 28 cm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Długość w opakowaniu (cm) | 30,5 |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 29 |
| Pojemność | 11 l |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 28 |
| Szerokość | 24 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 4060 |
| Średnica | 24 cm |
| Długość | 35 cm |
| Waga (g) | 2247 |