Garnek stalowy z pokrywką 40 cm, 30 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ NIEZAWODNY - Duży garnek klasy premium o średnicy 40 cm i pojemności 30 litrów z pokrywką. Garnek wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 304 - 18/10. Jego zewnętrzna oraz wewnętrzna strona została polerowana na wysoki połysk. Wyposażony w pokrywkę wykonaną ze stali nierdzewnej. Wymiary zewnętrzne garnka: 52 x 40 x 26 cm, wysokość z pokrywką wynosi 31 cm.
✅ ENERGOOSZCZĘDNY - Wielowarstwowe dno akutermiczne - bardzo dobrze kumuluje i rozprowadza ciepło. Przystosowany do gotowania z minimalną ilością tłuszczu, bez utraty witamin i minerałów.
✅ UNIWERSALNY - Przystosowany do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych oraz indukcji. Można używać w piekarniku.
✅ WYGODNE UŻYTKOWANIE - Wyposażony w pokrywkę oraz wygodne uchwyty, które ułatwią przenoszenie. Jego pojemność pozwala na gotowanie dla większej liczby osób lub przygotowywanie większych ilości jedzenia, które można zamrozić lub przechować na później.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Dobrze wyprofilowany kształt garnka, pozwala na łatwe czyszczenie. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Stalowy, duży garnek wyposażony w pokrywkę, pomoże przygotować większe ilość potraw. Garnek sprawdzi się do gotowania oraz duszenia, przygotujemy w nim różnego rodzaju dania, zupy czy sosy. Niezwykle solidnie wykonany z najwyższej jakości materiałów. Garnek jest ciężki i masywny, posiada grube i solidne ścianki boczne. Przydatny w każdym domu. Szczególnie nadaje się do zastosowania w profesjonalnej kuchni. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 6800 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość z pokrywką | 31 cm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Długość w opakowaniu (cm) | 44 |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 40 |
| Pojemność | 30 l |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 27 |
| Szerokość | 40 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 7920 |
| Średnica | 40 cm |
| Długość | 52 cm |