Garnek stalowy z pokrywką ANETT 26 cm, 8,2 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ FUNKCJONALNY - Garnek uniwersalny do gotowania oraz duszenia w zestawie ze stalową pokrywką. Nadaje się na wszystkie rodzaje kuchenek wraz z indukcją. Garnek ma pojemność 8,2 litra, wysokość garnka 16 cm, średnica 26 cm. Długość garnka z uchwytami wynosi 35,5 cm, a wysokość z pokrywką to 22 cm. Garnek z serii Anett.
✅ STALOWY - Najwyższej jakości stal szlachetna 18/10 - matowa z dodatkowym pasem połysku w górnej zewnętrznej części naczynia. Grube i solidne ścianki boczne naczynia. Garnek jest ciężki i masywny.
✅ ENERGOOSZCZĘDNY - Wielowarstwowe dno akutermiczne - bardzo dobrze kumuluje i rozprowadza ciepło. Przystosowany do gotowania z minimalną ilością tłuszczu, bez utraty witamin i minerałów.
✅ WYGODNY - Wyposażony w pokrywkę oraz wygodne uchwyty, które ułatwią przenoszenie.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Dobrze wyprofilowany kształt garnka, pozwala na łatwe czyszczenie. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Garnek klasy premium do gotowania i duszenia w zestawie z praktyczną pokrywką. Niezwykle solidnie wykonany z najwyższej jakości materiałów. Łatwy w czyszczeniu. Dobrze kumuluje i rozprowadza ciepło. Przydatny w każdym domu. Nadaje się do zastosowania w profesjonalnej kuchni. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 30 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 29 |
| Wysokość | 16 cm |
| Pojemność | 8,2 l |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Szerokość | 27,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 2610 |
| Średnica | 26 cm |
| Długość | 35,5 cm |
| Waga (g) | 1600 |
| Wysokość z pokrywką | 22 cm |
| Kolor dominujący | srebrny |